dlaczego do twojego rozzłoszczonego dziecka nic nie dociera

Wiem dlaczego do twojego rozzłoszczonego dziecka nic nie dociera!

Niech zgadnę Twoje dziecko, na co dzień bystre i radosne kiedy wpada w złość, wydaje się zupełnie odcinać od świata. Zamiast powiedzieć Ci co je złości i poszukać rozwiązań wrzeszczy, piszczy, płacze, a może zdarzyło mu się nawet kopnąć czy uderzyć Cię? Sprawdź, dlaczego do Twojego rozzłoszczonego dziecka nic nie dociera i co z tym zrobić.

Autopromocja

Próbujesz mu pomóc, chcesz je wesprzeć, ale masz poczucie, że nic mu nie pomaga? Wiem dlaczego tak jest i chce Ci o tym opowiedzieć. Bo wiem też, że wiedza o tym pomaga w lepszym zrozumieniu dziecka, a zrozumienie to najważniejszy krok w koregulacji emocji. Czyli najbardziej dostępnemu dzieciom sposobowi powrotu do równowagi.

Ogromna prośba!

W przygotowanie tego nagrania włożyłam sporo pracy, dlatego mam do Ciebie ogromną prośbę! Pomóż mi dotrzeć do innych rodziców, którym to nagranie może pomóc zmienić myślenie o złości. Może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać to video? Podeślij im to nagranie mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku.
Z góry bardzo, bardzo dziękuję!

A teraz zamknij drzwi, wycisz telefon, pozamykaj wszystkie inne zakładki i zobacz to nagranie do ostatniej minuty.

Wolisz czytać niż słuchać i oglądać? Pobierz transkrypcje tego nagrania klikając TUTAJ.

Jak widzisz, to zupełnie naturalne, że dzieci zachowują się w ten sposób i nie jest to ani Twoją, ani dziecka winą, a raczej niedojrzałego układu nerwowego. Na szczęście ta wiedza nie oznacza, że mamy z założonymi rękami czekać aż ten dojrzeje. Możesz działać!

Webinar, o którym w nim mówię jest już za nami. Ciągle możesz jednak kupić kurs o dziecięcej złości!

Shopping Cart