Regulamin opinii

Regulamin dotyczy opinii na temat produktów, usług oraz twórcy występujących w ramach działalności Mamologia Aleksandra Belta-Iwacz ul. Ligocka 1061D, 43-391 Mazańcowice NIP. 9372723277. 

Regulamin dotyczy opinii wykorzystywanych w serwisie www.mamologia.pl

Serwis www.mamologia.pl nie udostępnia fukncji automatycznego dodwania opinii. Udostępnianie opinie pochodzą z indywidualnej  korespondencji, komentarzy w serwisach społecznościowych i zewnętrznych portali. 

Opinie nie są opłacane oraz uprawniają do otrzymania żadnego rabatu lub zniżki. 

Publikowane opinie są subiektywnie selekcjonowane. Wybierane są wyłącznie te, które w rzetelny sposób oddają jakość produktu. 

Przed wykorzystaniem opini weryfikowane jest jej pochodzenie oraz autor, m.in. to: czy zakupił rekomendowany przez siebie produkt/usługę. Jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować autora opinii, nie publikujemy jej na stronie. 

Jeżeli podejrzewasz, że któraś opinia jest nierzetelna, możesz złożyć zawiadomienie pisząc na adres kontakt@mamologia.pl, zostanie ono rozpatrzone do 14 dni. 

Regulamin obowiązuje od dnia 1.01.2023r. 

Zastrzegam sobie prawo do zmian w regulaminie z uwagi na zmiany przepisów prawa, zmiany w technologii lub procesów wystawiania opinii. Zmieniony regulamin będzie publikowany na tej stronie wraz z archiwalną wersją w formacie pdf. 

Shopping Cart