Chciałabyś zrozumieć, dlaczego Twoje dziecko wpada w histerię za każdym razem, kiedy mówisz „nie”? Skąd taka chęć kładzenia się na sklepowej podłodze albo uciekania w kierunku ruchliwych ulic? A może marzy Ci się bezbolesne opuszczanie placu zabaw, bez potrzeby wielogodzinnych negocjacji?

SKORZYSTAJ ZE SZKOLENIA:

„Jak dogadać się z małym dzieckiem?”

i dowiedz się, skąd biorą się te wszystkie zachowania i jak sobie z nimi radzić tak, by było to dobre i dla Ciebie, i dla malucha!

Małe dziecko to wyzwanie!

Też masz wrażenie, że pierwsze 3 lata to okres, w którym misją życiową Twojego dziecka jest stawianie oporu? A przy tym wydaje Ci się, że ma ono poczucie bycia niezniszczalnym?

I jeszcze to niekończące się „ja sam(a)!”… Trudno Ci znieść jego złość i płacz, a jednocześnie nie potrafisz wyjść z podziwu, że taki maluch potrafi tak głośno krzyczeć. I ciągle zastanawiasz się, czy to w ogóle normalne, czy może jesteś złym rodzicem i po prostu sobie nie radzisz.

Nie tylko Tobie zdarza się zaciskać zęby, płakać w poduszkę z bezsilności czy wybuchnąć znienacka, kiedy po raz kolejny nie radzicie sobie z kryzysową sytuacją.

Przez 5 lat pracy jako psycholożka spotkałam się z setkami rodziców, którzy byli w tej samej sytuacji.

I ja też tam byłam.

I wiem, że to, czego teraz potrzebujesz, to:

Zrozumienie, dlaczego Twoje dziecko zachowuje się tak nieprzewidywalnie, żeby podchodzić do tego z większym spokojem,
praktyczne wskazówki, jak sobie radzić w konkretnych sytuacjach, żeby nie musieć więcej zastanawiać się, co robić, tylko od razu działać,
wsparcie innych rodziców, żeby nie czuć się samotnym i móc wymieniać się doświadczeniami.

Dlatego na podstawie wiedzy ze studiów psychologicznych i doświadczeń wyniesionych z pracy z rodzinami w gabinecie, stworzyłam szkolenie, które łączy te elementy.

Jakie tematy poruszymy w trakcie szkolenia?

JAK ROZUMIEĆ ROZWÓJ?
Jakie są typowe zachowania dzieci do 3 roku życia? Co jest w miarę „normalne” (choć czasem się nie wydaje), a co powinno nas przynajmniej zastanowić?
DLACZEGO MALUCHY CHCĄ RZĄDZIĆ?
Co robić, kiedy kilkulatki chcą same o wszystkim decydować i „wymuszają” płaczem? I czy w ogóle w przypadku dzieci można mówić o wymuszaniu?
JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z DZIECKIEM?
Jak zachęcić maluchy do współdziałania? Jak wypracowywać rozwiązania, które będą dobre dla obu stron?
JAK KOMUNIKOWAĆ GRANICE?
Czego powinniśmy dzieciom zabraniać, a na jakie ustępstwa możemy sobie pozwolić? Gdzie stawiać granice, żeby budowały relację, a nie dystans?
DLACZEGO DZIECI BIJĄ, GRYZĄ I KOPIĄ?
Czy dzieci zachowują się agresywnie, czy zgodnie z normą rozwojową? Jak uczyć dzieci radzenia sobie z emocjami bez ranienia innych?
CO ROBIĆ, KIEDY NIC NIE DZIAŁA?
Dlaczego niektóre rady sprawdzają się tylko w teorii? Jak znaleźć rozwiązania, które będą skuteczne w waszej rodzinie?

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

jesteś rodzicem małego dziecka (1-3 lata),
szukasz łatwych do wdrożenia, ale wciąż skutecznych sposobów na wspieranie jego rozwoju,
chcesz współpracować ze swoim maluchem, a nie oczekujesz bezwzględnego posłuszeństwa,
ważne są dla Ciebie emocje dziecka i stworzenie przestrzeni do ich wyrażania,
oczekujesz konkretnych wskazówek krok po kroku, zgodnych z aktualną wiedzą o rozwoju.

Zacznij współpracować ze swoim maluchem:

Zamów dostęp do szkolenia i wspieraj rozwój swojego dziecka.

JAK DOGADAĆ SIĘ Z MAŁYM DZIECKIEM

197 zł

Co dokładnie znajdziesz w szkoleniu?

6 NAGRANYCH LEKCJI

Każdą z lekcji znajdziesz w formacie video, audio i skrótowych notatek – żebyś mogła z nich korzystać, niezależnie od tego, czy jesteś na placu zabaw, ugrzęzłaś przy karmieniu czy może wyjątkowo masz przestrzeń na seans filmowy.

SESJE PYTAŃ I ODPOWIEDZI

Raz na kwartał spotkamy się na specjalnej sesji Q&A, gdzie odpowiem na pytania, które prześlą mi uczestnicy szkolenia. Dostaniesz także dostęp do poprzednich nagrań – wraz z listą pytań, które się pojawiły.

E-BOOK „ZABAWY NA CODZIENNE KRYZYSY”

Otrzymasz ode mnie e-book z konkretnymi propozycjami zabaw, które pomogą Ci zażegnać nawet najgorętsze kryzysy – na przykład przy jedzeniu kaszki, wyjściu z placu zabaw czy podawaniu nielubianych lekarstw.

ZAMKNIĘTA GRUPA NA FACEBOOKU

Nic nie działa tak wspierająco, jak świadomość, że nie jesteśmy sami i inni rodzice borykają się z podobnymi wyzwaniami. Dołączenie do społeczności pomoże Ci na bieżąco dzielić się doświadczeniami i czerpać wiedzę od innych.

DYPLOM WYSTARCZAJĄCO DOBREGO RODZICA

Zasługujesz na nagrodę za swój pęd do wiedzy – dlatego po ukończeniu szkolenia dostaniesz dyplom, który będzie Ci przypominał, że jesteś wystarczająco dobrym rodzicem.

DOSTĘP PRZEZ 365 DNI

Z materiałów będziesz mogła korzystać z dowolnego miejsca na świecie przez okrągły rok.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem psycholożką, terapeutką pedagogiczną i trenerką umiejętności społecznych.

A co jeszcze ważniejsze – mamą czteroletniego, wysoko wrażliwego Franka. Od 5 lat wspieram rodziców, którzy szukają sposobów na to, żeby nie oszaleć, próbując być idealnymi dla swoich dzieci.

Swoje wskazówki opieram nie tylko na wiedzy teoretycznej, wyniesionej ze studiów i kursów, ale też z bezpośrednich konsultacji z setkami rodzin.

Dzięki nim wiem, że zawsze da się znaleźć rozwiązanie. Tylko trzeba wiedzieć, gdzie go szukać. Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Co mówią o szkoleniu rodzice?

Opinie pochodzą od osób, które korzystały z moich produktów lub usług. Opinie są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.
Regulamin opinii: https://mamologia.pl/regulamin-opinii/

A może w Twojej głowie pojawiło się jeszcze któreś z tych pytań?

Mamologia | Polityka prywatności

Shopping Cart