Jeśli chcesz dobrze się bawić, a jednocześnie pomóc swojemu dziecku lepiej radzić sobie z emocjami…

…ten ebook jest dla Ciebie!

Znajdziesz w nim 100 zabaw, wiedzę i narzędzia do nauki samoregulacji.

Rodzicu,

ebook o dziecięcych emocjach, to nie jest zwykły poradnik. To oparte na wiedzy i doświadczeniu psycholożki oraz mamy narzędzie, które sprawi, że emocje będą Waszym przyjacielem.

Znajdziesz w nim:

100 zabaw, metod i aktywności dla całej rodziny, które pomogą Ci od razu zacząć uczyć dziecko regulacji emocji
Wiedzę o emocjach, dzięki której lepiej zrozumiesz swoje dziecko
Praktyczne wskazówki, które pomogą Ci reagować w sytuacjach, w których dziecięce emocje biorą górę
Opisy sytuacji, przykłady, które pozwolą Ci zobaczyć jak może wyglądać wspieranie dziecka w emocjach
PREZENT: dostęp do kameralnej grupy wsparcia
PREZENT: nagranie webinaru „5 sekretów, dzięki którym oswoisz dziecięce emocje”

Jednym z najczęstszych tematów, z którymi rodzice zgłaszają się na konsultacjach są dziecięce emocje. Sama jest mamą czterolatka i wiem, jak potrafią być one silne i intensywne.

Bycie rodzicem jest przepięknym doświadczeniem, ale czasami, w natłoku obowiązków i sytuacji codziennego życia, bywa trudne. Mam świadomość tego, jak bardzo dorośli potrzebują narzędzi, które pozwolą im nie czuć się bezradnym w obliczu dziecięcej złości, smutku czy wstydu.

Wiem, że rodzice chcą wspierać swoje dzieci, nie tylko bo to by dziś było łatwiej całej rodzinie, ale też po to, by kiedyś dzieci mogły być świadomymi, dobrze radzącymi sobie dorosłymi. Wiem, że starasz się więc być jak najlepszym rodzicem. Dla siebie, ale też dla Twojego dziecka.

Jak to zrobić?

Możesz samodzielnie szukać odpowiedzi w internecie, czytać poradniki. Ale wcale nie musisz się przekopywać przez tysiące treści, żeby znaleźć wskazówki i odpowiedzi na pytania, które na co dzień Cię nurtują.

Możesz oszczędzić swój czas, siły i energie i skorzystać z mojej wiedzy.
Możesz wesprzeć swoje dziecko, zadbać o większy spokój w swojej rodzinie podążając za moimi wskazówkami, które zebrałam w ebooku o dziecięcych emocjach.

Nikt nas nie uczył, jak opiekować się dziecięcymi emocjami. Dzisiejsi dorośli zamiast „to okej się złościć”, „można płakać” słyszeli raczej „nerwy w konserwy”, „złość piękności szkodzi”.

Nie wiemy jak prawidłowo wspierać dzieci w emocjach, jakich błędów nie popełniać i sama ta świadomość jest piękna, bo daje większy komfort i pozwala dopuścić do siebie myśli, że to okej nie wiedzieć, nie rozumieć i gubić się w gąszczu czasem sprzecznych informacji.

Ta świadomość pozwala nam też pamiętać, że możemy tę wiedzę zgłębiać, jeśli chcemy lepiej wspierać nasze dzieci. Emocje to mój zawodowy konik, dlatego pomyślałam, że podzielę się z Tobą moją wiedzą i pomogę zrobić pierwszy krok ku byciu bardziej świadomym rodzicem.

100 zabaw i aktywności, które regulują napięcie i uczą świadomości emocji.
To gotowe narzędzie do pracy, dzięki któremu Twoje dziecko lepiej będzie radzić sobie ze złością, smutkiem i innymi emocjami.

Praktyczne wskazówki.
Nie powiem Ci, że to gotowa instrukcja, bo mam w sobie głębokie przekonanie, że każde dziecko jest inne, ale wierzę, że gotowe zdania i reakcje, które proponuje w ebooku będą dla Ciebie dobrym drogowskazem w poszukiwaniach tego, co najlepsze dla Twojego dziecka

Wiedza oparta na doświadczeniu i aktualnych badaniach o funkcjonowaniu dzieci.
Podana dokładnie w takiej ilości jaką potrzebujesz! Szanuje Twój czas, nie musisz robić doktoratu z psychologii.

Brzmi dobrze, ale nadal masz wątpliwości, czy ten ebook jest dla Ciebie?

To zrozumiałe. Chce jednak żebyś wiedziała, że ten ebook jest odpowiedzią na pytania i wątpliwości, które najczęściej słyszę od rodziców podczas mojej codziennej pracy. Zebrałam w nim swoje doświadczenie pracy z dziećmi. Zobacz, co mówią mamy o tym produkcie!

Opinie pochodzą od osób, które korzystały z moich produktów lub usług. Opinie są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.
Regulamin opinii: https://mamologia.pl/regulamin-opinii/

Ponieważ od lat sięgam po zabawy zawarte w ebooku, kiedy spędzam czas z moim synem, proponuje je też rodzinom, z którymi pracuję i wiem, że one działają.

Wspierają dzieci w świadomości siebie, swoich emocji, uważności, a tym samym pomagają w regulacji napięcia i co raz lepszym wyrażaniu swoich emocji. W sposób, który nikogo nie rani.

Ebook o dziecięcych emocjach, to pomysł na codzienne bycie razem, które przynosi realne efekty.

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Ola Belta-Iwacz. Jestem psycholożką, terapeutką pedagogiczną i trenerką umiejętności społecznych.

A co jeszcze ważniejsze – mamą pięcioletniego, wysoko wrażliwego Franka.

Od 5 lat wspieram rodziców, którzy szukają sposobów na to, żeby nie oszaleć, próbując być idealnymi dla swoich dzieci. Swoje wskazówki opieram nie tylko na wiedzy teoretycznej, wyniesionej ze studiów i kursów, ale też z bezpośrednich konsultacji z setkami rodzin. Dzięki nim wiem, że zawsze da się znaleźć rozwiązanie. Tylko trzeba wiedzieć, gdzie go szukać.

Dla kogo jest ten ebook?

Dla rodziców dzieci między 3, a 10 rokiem życia.
Dla osób, które nie oczekują magicznych zaklęć, a są gotowe na pracę oraz uczenie siebie i dziecka lepszego opiekowania się emocjami.
Dla rodziców, którzy szukają aktualnej, rzetelnej wiedzy.

Kupując ebook:

lepiej zrozumiesz swoje dziecko
będziesz wiedzieć jak reagować w sytuacjach, w których dziecięce emocje biorą górę
przeczytasz przykłady jak może wyglądać wspieranie dziecka w emocjach
będziesz miała bazę 100 zabaw, metod i aktywności dla całej rodziny, które pomogą Ci od razu zacząć uczyć dziecko regulacji emocji

Czy wiesz, ile to jest warte?

ebook o dziecięcych emocjach 99zł
nagranie webinaru „5 sekretów, które pozwolą Ci oswoić dziecięce emocje” 69zł
dostęp do grupy wspierających się rodziców na facebooku 49zł

Łączna wartość tego pakietu to

217 zł

ale teraz możesz go mieć za 99 zł

Dlaczego tylko tyle?

Powód jest prosty.

Chcę podzielić się wiedzą, która działa z jak największą ilością rodziców. Nas, dorosłych nikt nie uczył opiekowania się swoimi emocjami, marzę by nasze dzieci miały łatwiej. Wiem, że rosnąca inflacja i coraz większe raty kredytów sprawiają, że trudniej nam dokonywać zakupów.

Mamologia | Polityka prywatności

Shopping Cart